Extra Jel

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
x tra jel banner
goji fit fiyatları biodermine fiyatları
X-Tra Gel - Extra Jel - X Tra Jel Selülit Kremi

X tra jel selülit kremi

Selülit nedir? Kadınların en nefret ettiği cilt problemi olduğu kesin. Özellikle yaz aylarında kısa bir şort giydiğinizde, ya da denizde mayo ve bikini ile dolaşırken, kenardan, köşeden çıkan portakal kabuğuna benzeyen probleme verilen isimdir. Hemen her bayanda da olan bir sorundur. Selülit olması için illa ki çok kilolu olmanız gerekmiyor. Bazen çok zayıf kadınların bile bu problemle baş etmekte sorun yaşadığını görebilirsiniz. Günümüz de selülit için bayanların en çok başvurdukları yöntemlerin başında doğal, bitkisel ürünler gelmektedir. Özellikle de selülitli bölgenin yok olmasını sağlayan bitkisel kremler kadınların vazgeçilmezleri arasına çoktan girmeyi başardılar. Bizde bu yazımızda selülit konusunda çok etkili olan bir üründen bahsetmek istiyoruz.

x-tra-gel-bolgesel-zayiflamaX tra jel selülit kremi, sitemiz üzerinden satılan bu ürün ilk kez Hollanda da üretilip, Avrupa ülkelerine dağıtılan bitkisel bir güzellik kremidir. Kadınların en büyük baş belası olan selülite çok iyi gelen bu kremi düzenli bir şekilde cildinize tatbik etmeniz durumunda, kısa sürede sizi selülit sorunundan kurtaracak kadar etkili bir kremdir. Hem kan dolaşımınızı hızlandırmak hem de selülitlerin daha kolay bir şekilde dağılması için bu kremi akşam – sabah masaj ile vücudunuza uygulayınız. Basen ve bacaklarda olan selüliti kaybetme konusunda çok etkilidir. Tek dikkat etmeniz gereken nokta zamanında ve masajla vücuda uygulamaktır.

Selülit kadar insanları rahatsız eden bir ikinci sorun da kilo vermekten yumuşayan ve sarkan vücut derisidir. Gerçekten de çok itici bir görüntüye neden olur ve insanları olduklarından çok daha yaşlı gösterir. Bunun içinde size tavsiyemiz sıkılaştırıcı jel kullanmanız olacaktır. Aynı ürünün içinde bulunan bu jel sayesinde kısa sürede sarkan ve deformasyona uğrayan bölgelerinizi toparlayabilirsiniz. Her iki ürünü de almak için ne yapacağınızı bilmiyorsanız, sitemizde bulunan müşteri temsilcisi numaramızla bizi arayabilirsiniz. Ürünler hakkında birebir bilgi alabileceğiniz gibi istediğiniz ürün ya da ürünler içinde sipariş geçebilirsiniz. X tra jel markasının resmi satış sitesi olarak orijinal ürünü size ulaştırmak bizim vazifemizdir. Lütfen piyasada dolanan sahte ürünlere itibar etmeyiniz.


Sen de Yorumla!

Kategoriler

Son Yorumlar

biz arayalim iletisim teslimat