Extra Jel

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
x tra jel banner
goji fit fiyatları biodermine fiyatları

X tra jel nasıl kullanılır?

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte fazlalık kilolarımız bizi haddinden fazla rahatsız etmeye başlar. Özellikle de vücudumuzun belli bölgelerinde biriken kilolar. Bu kilolar yüzünden ne istediğimiz gibi bikini giyebilir, nede mayo… Kışın hiç sorun etmediğimiz bu kilolar yazın gelmesiyle birlikte, hepimizin başının belası olur. Bu kilolardan kurtulmak da hiçte sanıldığı kadar kolay değildir. Bölgesel yağlar çoğu zaman diyet ve egzersizlerle hal olmaz. Böyle durumlarda mutlaka bir takviye destek almak zorundasınız. Bizim bu konuda size tavsiyemiz bitkisel inceltme jellerinden birinden faydalanmanızdır. Hollanda da çok uzun yıllar kullanılan ve çok popüler olan X tra jel artık bizim ülkemizde de satılmaktadır. Tamamen bitkisel olan bu jelin kullanımı da son derece basittir.

x-tra-gel-kullanim-sekliX tra jel kullanımı, jeli kullanmadan önce uygulama yapmayı düşündüğünüz bölgeyi çok güzel bir şekilde kurulayınız. Çünkü bu jel tamamen kuru olan bölgelere uygulanır. Teninizin kuru olduğundan emin olduktan sonra jeli sıkın ve saat yönünde masaj yaparak, jeli cildinize sürün. Çok kolay bir şekilde eriyen jel, kısa sürede deriniz tarafından emilecektir. Bu jeli problemli olan bölgenize günde iki defa, akşam, sabah şeklinde uygulayın. Kokusu gayet hoş olan jel, sürüldükten sonra size hiçbir şekilde rahatsızlık vermeyecektir. Jeli vücudunuzun her yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

X tra jel etkileri, bu jeli alıp kullanan kişiler çok yönlü olarak jelden faydalanmaktalar. Şöyle ki jeli sadece zayıflamak için değil, selilütten kurtulmak için ve deformasyona uğrayan bölgelerinizi toparlayıp, sıkılaşmasını sağlamak içinde kullanabilirsiniz. Bu yönlerden bakıldığı zaman jelin etkileri oldukça fazladır. Bölgesel yağ olarak nitelendirilen, vücudun belli bölgelerinde biriken yağ kütlelerini diyet ve egzersizle parçalamak, yok etmek bazen çok zorlaşabiliyor. Bu tip yağ parçalarını yok etmek ve eritmek için mutlaka bir yardımcı destek alınması gerekebiliyor. Böyle durumlar için bizim size tavsiyemiz bu jelden faydalanmanız olacaktır. Tamamen bitkisel olan içeriği ile vücudunuza herhangi bir zarar verme riski bulunmayan bu jeli, bedeninize uygularken mutlaka masaj yapmayı da ihmal etmeyiniz.

Kategoriler

Son Yorumlar

biz arayalim iletisim teslimat