Extra Jel

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
x tra jel banner
goji fit fiyatları biodermine fiyatları

Extra Jel İçindekiler

Zayıflamak için türlü çabalar içine girilir. Diyetler, egzersizler vs derken belli bir noktadan sonra kilo vermeye başlarsınız. Fakat kilo tümden gittiği için bölgesel yağların erimesi konusunda çokta başarılı bir sonuç vermez. Özellikle bayanların bölgesel yağları, her zaman sıkıntı yaşamalarına neden olan yağ birikintileridir. Basen ve göbek bölgelerinde biriken yağların erimesi için sürekli egzersiz hareketi de yapılsa her zaman başarılı olunamaya bilir. Böyle durumlar için bizim size tavsiyemiz doğal ürünlerden faydalanılarak o bölgelerde biriken yağlardan kurtulmanız olacaktır. Bölgesel yağların eritilmesi için bitki çaylarından ya da bitkisel haplardan fayda bulamazsınız. Bu konuda daha çok bedene masajla uygulanan kremlerden fayda sağlayabilirsiniz. Bu yazımızda bizde sizlere, bölgesel yağlarınızı eritme konusunda çok başarılı olan bir kremi tanıtmak istiyoruz.

X tra jel, uzun yıllardır Hollanda da satılan bu jel artık ülkemizde de satılmaktadır. Mucize krem olarak bilinen bu jeli bölgesel yağ sorunu olan herkes kullanabilir. Bu krem bölgesel yağları parçalamak konusunda başarılı olduğu kadar, o bölgede oluşan selüliti yok etme konusunda da çok etkilidir. Ayrıca sıkılaştırma özelliği ile de o bölgede oluşan gevşeme ve yumuşamanın önüne geçer, sıkı bir cilt yapısına sahip olmanıza olanak sağlar. Kremi sadece incelme için kullanmayın. Bu krem diyet ve egzersizlerden sonra deformasyona uğrayan, sarkma oluşan derinizin de toparlanması için çok etkilidir. Kremi çok yönlü olarak alıp kullanabilirsiniz.

extra-jel-ise-yariyor-muKrem içerik bakımından da bitkisel özlerin ağırlıkta olduğu bir özelliğe sahiptir. X tra jel içeriği: Guarana özü, L-karnitine, kori, garcinia cambogia, mikro kristalin selüloz, bitkisel kaynaklı jelatin gibi tamamen doğal bitkisel özler bulunmaktadır. Kremlere herhangi bir alerjiniz varsa kremi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. En azından bir cilt uzmanına danışmadan kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Birde hamile ve 15 yaşının altında, çocuk olarak nitelendirilen yaş grubunda ki insanların kullanmalarını önermiyoruz. Bu saydıklarımızın dışında kalan herkes ürünü sitemiz üzerinden sipariş vererek satın alabilir ve problemsiz bir şekilde kullanabilir. Krem hakkında kapsamlı bilgi almak için müşteri temsilcimize bağlanıp, istediğiniz soruyu 7 / 24 sorup öğrenebilirsiniz.

Kategoriler

Son Yorumlar

biz arayalim iletisim teslimat