Extra Jel

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
x tra jel banner
goji fit fiyatları biodermine fiyatları

X tra jel sıkılaştırıcı

Ünlülerin güzellik salonlarından çıkmadıkları herkesin malumudur. Daha çok ünlü bayanlarımızın tercih ettiği güzellik salonu bakımında, en çok yaptırılan uygulama masajlardır. Bu masajlar yapılırken de kullanılan bitkisel kremler genelde; inceltmeye ve sıkılaştırmaya yarayan özel içerikli ürünlerdir. Şuan ülkemizde de piyasada bu tarz pek çok ürün satılmaktadır. Bu ürünlerin içinde inceltici kremlerden tutunda, seslülit önleyici kremlere kadar birçok bakım ürünü bulunmaktadır. Fakat bir tanesi var ki hem inceltme, hem selülitleri kaybetme, hem de sıkılaştırma vazifesini bir arada yapmaktadır. Bu krem uzun yıllardır Hollandalı bayanların zayıflamak için en çok kullandıkları zayıflama ürünüdür. Hollanda’dan sonra ülkemizde de satılmaya başlayan bu ürün hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

extra-jel-ozelligiX tra jel sıkılaştırıcı, bölgesel yağların diyet ve egzersiz ile birlikte erimesinden sonra o bölgede oluşan sarkma ve yumuşamayı yok edip, sıkılaşmasını sağlayan bir kremdir. Vücudun her bölgesinde kullanılabilir. Özellikle bayanların en çok sıkıntı yaşadığı göbek ve basen bölgelerinde son derece başarılı sonuçlar veren bu kremi, günde 2 defa uygulamanız yeterli gelecektir. Uygulama yapmadan önce mutlaka o bölgeyi iyice kurulayınız. Çünkü vücuda temas ettiği bölgenin kuru olması önemlidir. Vücudunuza uygularken saat yönünde daireler çizerek masaj yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu aynı zamanda o bölgede kan dolaşımını da hızlandıracaktır. Akşam – sabah olmak üzere günde iki seans olarak düzenli olarak uyguladığınızda, kısa bir zaman sonra o bölgenin toparlandığı fark edebileceksiniz.

X tra jel içeriği bakımından da son derece kullanımı doğal bir kremdir. İçinde ki bileşenlerin büyük bir bölümü doğal bitki özleridir. Böyle olduğundan dolayı, cildinde herhangi bir alerjisi olmayan herkes rahatlıkla kullanabilmektedir. İçeriğinde; Guarana özü, L-karnitine, kori, garcinia cambogia, mikro kristalin selüloz, bitkisel kaynaklı jelatin bulunmaktadır. Guarana özü; kafeini en zengin bitkidir. Bu kafein sayesinde vücutta nüfus ettiği bölgede bulunan yağları kolaylıkla eritir ve parçalar. İçinde bulunan her maddenin zayıflama veya incelmeyle alakalı bir vazifesi bulunmaktadır. Düzenli kullanımda kısa sürede, hem incelme hem de sıkılaşmayı sağlayacaktır.

Kategoriler

Son Yorumlar

biz arayalim iletisim teslimat