Extra Jel

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
x tra jel banner
goji fit fiyatları biodermine fiyatları
X-Tra Gel - Zayıflama - Göbek Eritme Tiyoları

Göbek eritme

İnsan bedeninin belki de en nankör yeridir karın bölgesi. Yediğimiz her şey sanki sadece oraya yararmış gibi oraya gider ve birikir. Sonra bir bakmışsınız önce ayva göbek diyen çıkan yağlarınız, zamanla sarkmış ve çok çirkin bir görüntüye yol açmıştır. Bu durumu doğal olarak hiç kimse arzulamaz. Herkes düz bir karına ve ince bir bele sahip olmak ister. Aslında bunu elde etmek çokta zor olan bir şey değildir.

Göbek eritme için ilk olarak yapmış olduğunuz diyetin içine mutlaka yoğurdu eklemelisiniz ve her gün de düzenli olarak yemelisiniz. Çünkü karın yağlarını en iyi yoğurt eritir. Diyetinizin içine bir kase yoğurt ilave ettiğinizde ve her günde onu düzenli olarak tükettiğiniz taktir de karnınızda gerçekleşen incelmeye sizde inanamayacaksınız.
Karın yağlarınızı eritmek için birde sabah aç karnına ılık ballı süt içmeyi kesinlikle ihmal etmeyeceksiniz. Ilık suyun içine 10 damla kadar limon sıkın ve 1 tatlı kaşığı balı ilave ediniz. Bunu her sabah düzenli olarak içmeniz taktirinde karın bölgenizde ki yağların nasıl eridiğine siz bile inanamayacaksınız. Ender Saraç hocanın göbek eritme diyetleri içinde bu tarif mutlaka bulunur ve hastalarına tavsiye eder.
gobek-ertime-egzersiz-resimleri
Yeşil çay ve onun gibi pek çok bitkisel zayıflama çayı göbek yağlarınızın erimesinde etkili olmaktadır. Zayıflama çaylarını hayatınıza alıp, düzenli bir şekilde içmeniz durumunda da karın bölgenizde ki yağların eridiğine şahit olacaksınız.
Aslında bu bölgeyi hareket ettirmek orada biriken yağlardan kurtulmanın en iyi yollarının başında gelmektedir. Karın bölgesinde biriken yağlardan kurtulmak istiyorsanız hayatınıza düzenli egzersizi almanız gerekmektedir. Her gün en az 1 saat karın bölgenizi çalıştırarak bu yağlardan kurtulabilirsiniz. Tabi bunun için önce düzenli olarak spora başlamalısınız. Yani bedeninizi ısıtmalısınız. Bedeni hiç ısıtmadan saatlerce mekik çekseniz de faydası olmaz. Bizim size tavsiyemiz, her gün önce belli bir dakikaya kadar tempolu yürüyüş yapın. İdeali 45 dakikadır. Sonrasında eve gelince de karın bölgenizi çalıştıracak hareketleri yapınız. Mesela karın yağlarını en iyi mekik yakar. Çünkü mekik çekerken karnınızda ki tüm kaslar çalışır ve zorlanır. Bu zorlanma ile de o bölgede ki yağların yanması çok daha kolaylaşır. Mekikten başka bisiklet çevirme hareketi de karın kaslarınızı çalıştırır ve yağların yanmasını sağlar. Tempolu bir şekilde her gün 45 dakika yürüyüş, sonrasında yarım saat egzersiz hareketi yapmanız durumun da incecik bir bel ve karın çevresine sahip olacaksınız.
Göbek yağlarınızı parçalamak için sıvı tüketimine de ağırlık vermelisiniz. Sürekli olarak sıvı tüketiminize dikkat eder, günde en az 2.5 – 3 litre su içmeye ağırlık verirseniz, kısa bir zaman sonra karnınızda ki yağların nasıl parçalanıp, yok olduğuna şahit olacaksınız. Karnınızda ki yağları yakmak için sıvı tüketimine ağırlık vermeyi ihmal etmeyiniz.


Sen de Yorumla!

Kategoriler

Son Yorumlar

biz arayalim iletisim teslimat