Extra Jel

Sipariş ve Destek
Sizi Arayalım
x tra jel banner
goji fit fiyatları biodermine fiyatları
X-Tra Gel - Extra Jel - Extra Jel Etkileri

X tra ge etkileri

Sağlıklı bir yaşam için öncelikle zayıf bir bedene sahip olmak gerektiğini, artık herkes biliyor. Bunun içinde sağlıklı diyet ve egzersiz yollarının hepsine başvuruyor. Bazen sadece diyet ve egzersizin yeterli olmadığı durumlarda oluşabilir. Bu durumlar genel olarak bölgesel yağlardan kaynaklı olarak oluşan sorunlarda meydana gelmektedir. İnsanların vücudunun belli bölgelerinde biriken yağlar, kolay kolay erimeyen yağ hücreleridir. Bu bölgelerde belirgin bir şekilde selilüt ve yumuşamada oluşur. Üçünün bir araya gelmesi cildin üzerinde hiç hoş gözükmeyen, portakal kabuğunu anımsatan çirkin bir oluşumun yer almasına da zemin hazırlar. Bölgesel yağlar kadınlarında, erkeklerinde başına bela olan, vücutta ki en kötü görünüme sahip olan kilolardır. Fakat günümüz de bazı jel ve bakım kremleri sayesinde bu görünümden kısa sürede kurtulma imkanına sahipsiniz.

x-tra-jel-etkileriX tra jel etkileri bakımından benzerleri içinde en etkili kremlerden bir tanesidir. Sıkılaştırıcı özelliğinin yanında, yağ yakma özelliği de bulunan çok özel bir üründür. Uzun yıllardır dünyaca kullanılan bu krem artık bizim ülkemizde de satılmakta. Sitemiz üzerinden de satılan bu kremi en etkili haliyle kullanmak için mutlaka masajla birlikte cildinize uygulamalısınız. Kremin kullanımı son derece basit olmakla birlikte kuru cilde uygulanması gerektiğini unutmayınız. Kremi 2 – 3 dakika saat yönünde masaj yaparak, derinize yediriniz. Jel tamamen eriyip, derinizin üzerinden kaybolana kadar işleme devam ediniz. Deri tarafından çok kolay bir şekilde emilen krem, kısa sürede cildinizin üzerinden kaybolacaktır.

X tra jel kullananlar sitemizde bulunan yorum sayfasından memnuniyetlerini dile getirmekteler. Kısa zamanda etkili bir şekilde incelme ve sıkılaşma yakalayan müşterilerimiz, ilk kullanımdan sonra, ikinci kullanım içinde sipariş vermekteler. Dünya da ilk kez Hollanda da satılan bu krem artık ülkemizde de satılmakta. Fakat ülkemizde bu jelin resmi satış sitesi olan yerlerden almanız kendi menfaatinize olacaktır. İlacın sahteleri ile karşılaşmanız durumunda, hiçbir fayda sağlamanız mümkün olmayacaktır. Sitemiz üzerinden 7 / 24 sipariş verebileceğiniz gibi ürün hakkında merak ettiğiniz her soruyu, müşteri temsilcisi arkadaşlarımıza sorup, bilgi sahibi de olabilirsiniz.

2 Kişi Yorum Yaptı “Extra Jel Etkileri

  1. Hro 30 Ekim 2017

    Extra he ile x-tra jel aynı şey mi? Ürünün daha önce de kabı ve adı değişmişti formül ve içerik aynı mı?


    • admin 21 Kasım 2017

      Suanda extra jel yani eski ürün üretilmiyor firması kapanmıştır. Biodermine markalı extra jel ve goji fit red jel mevcuttur.Sen de Yorumla!

Kategoriler

Son Yorumlar

biz arayalim iletisim teslimat